11 Mayıs 2008 Pazar

Urla Pembe Domatesleri (Zekiye-Erdinç Bolsoy Bahçesi)

Sayın Pembe Domates Ağı Üyeleri
Grubumuza yeni üye olmuş Sayın Deniz Erdem hanım ve annesi Zekiye Bolsoy hanım'ın İzmir - Urla'daki bahçelerine 7 adet pembe domates fidesi yardımlarımla dikilmiştir.
Zekiye Hanım ve eşi Erdinç Bey'in konukseverliği ve PDA'ya yaptıkları ve yapacakları katkıdan dolayı teşekkür ederim.
Şansınız ve mahsulünüz bol olsun. Mümkün oldukça sizleri ziyaret ederek Pembe'lerin gelişimi ile ilgili fotoğraf çekerek diğer üyelerimiz ile paylaşacağım.

Sayın Deniz Erdem'in mailinden alıntıdır
*******
Merhaba,

Ben Zekiye ve Erdinç Bolsoy'un kızıyım. Annemler henüz internetle pek haşır neşir olamadıklarından şimdilik onlar adına size ben yazıyorum. Annemler ilginiz için için sizlere çok çok teşekkür ediyorlar. Tesadüfen fideler dikildikten sonraki gün, (yani dün), ben de İstanbul'dan İzmir'e gitme fırsatı buldum ve fideleri gördüm. Çok güzellerdi. Babamlar da çocuk gibi mutlu olmuşlardı. Teşekkürümü gruba da iletirseniz sevinirim. Sanıyorum ben authorized değilim o nedenle gruba mail atamıyorum.

Umarım ürünler de iyi olur, tekrardan herkese çok çok teşekkürler, sevgiler,

Deniz Bolsoy Erdem

******

4 yorum:

huseyin dedi ki...

merhaba,
elinize saglik hepsi cok guzel cok saglikli gorunuyor; benim pembelerimin bir kısmı bornova'da saksida bir kac taneside urla-icmeler'de ufak bir tarlada; evdekiler daha iyi gelisiyor son zamanlarda (fotograflarini cekemiyorum, evdekilere daha cok bakiyorum galiba :)
cumleten elinize saglik

Nail SARI dedi ki...

yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. elimizden geldiğince çabalıyoruz. Umarım bu sezon ürünümüz bol olur.

ali yıldız dedi ki...

sevgili hocam sizi bulmaya çalıştım en son gogoldan aradım şu an narlıdere milli eğt md olrak çalışıyorum iletişim kurmak isterseniz işttlf2388081 cep 05054772424 saygılar erdinç beye slm

eminözmen dedi ki...

MERHABA ;
telefon numaranızı ve adresinizi almak istiyorum